• Göztepe/Kadıköy
  • 0 506 702 86 82
Thumb

SAS YÖNTEMİ

Beyin fonksiyonlarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Bireylerin yaşam kalitelerinin artmasına yardımcı olan SAS Dinleti Programları kısa bir sürede, beynin düşünme, öğrenme, konuşma, beden kontrolü gibi ilgili merkezlerini uyarır ve beynin her iki hemisferinin daha hızlı ve dengeli bir iletişim kurmasına yardımcı olur.

SAS Metodu Kurucusu

Steven Michaëlis’in uzun süren araştırmaları sonucu geliştirdiği bir yöntemdir. Metod, İngiltere, Hollanda, Polonya, Avustralya ve Türkiye’deki merkezlerde uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. SAS organizasyonun dünya çapındaki tüm ekibi SAS Metodolojinin geliştirilip yaygınlaştırılmasına çalışmaktadır.

SAS Metodunun Gelişimi

Son yıllarda nöroplastisite alanında yapılan araştırmalar SAS Metodu’nun gelişmesine katkı sağlamıştır. SAS Metodu, kulaklıklar aracılığı ile müziği, tonları ve konuşmaları birer araç olarak kullanarak beynin iki yarı küresi arasındaki aktivasyonu geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Yöntemin Uygulanması Güvenli ve Kolay

Yöntem basit ve son derece güvenlidir. Her gün özel olarak hazırlanmış ses ve müzik programlarını kulaklıklar aracılığı ile dinleyerek, beynin sağlıklı bir işleyişe sahip olması mümkündür. Bu işleyiş birkaç hafta sürdüğünde beynin yeni, kalıcı, hızlı ve etkili bir alışkanlık edinmesi sağlanır.

SAS Dinleti Programları

İletişim Formu

Formu doldurun. Uzmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

    İletişim Bilgileriniz